Zwroty i reklamacje

Zwroty

Masz prawo odstąpić od umowy, bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia nabycia fizycznego posiadania produktu przez Ciebie lub osobę trzecią wskazaną przez Ciebie (wyłączając przewoźnika).

Jeśli chcesz zwrócić produkt, możesz skorzystać z formularza odstąpienia, napisać do nas e-mail lub, jeśli nie posiadasz adresu e-mail, napisać do nas używając informacji zawartych w zakładce „Kontakt

Po wysłaniu do nas informacji o chęci odstąpienia od umowy, produkt prosimy wysłać na adres.

Adres wysyłki:
Ergosmile Med Sp. z o.o.
Kanna 63
33-220 Bolesław
Tel.: +48 725 507 555

Jeśli chciałbyś omówić możliwość odbioru przez nas produktu, skontaktuj się z nami, używając informacji zawartych na stronie „Kontakt”

Reklamacje

Jeśli produkt jest uszkodzony lub wadliwy lub nie jest tym co zamówiłeś przechowuj wszystkie dokumenty, które otrzymałeś z produktem bowiem mogą być potrzebne gdyby produkt wykazywał wady.

Oczekujemy, że w rozsądnym czasie od otrzymania przesyłki sprawdzisz każdy dostarczony do Ciebie produkt. Jeśli produkt, który otrzymałeś od nas był:

  • uszkodzony podczas dostawy,
  • wykazał wady podczas okresu gwarancji,

poinformuj nas o tym mailowo lub telefonicznie.

Informacja
Prosimy o odpowiednie zaadresowanie paczki na powyższy adres, które będzie zawierało informacje takie jaki imię/nazwisko, adres pocztowy, numer zamówienia.

Możemy odmówić odbioru a także przyjęcia produktu, który jest zniszczony bądź zabrudzony