Pierwszym krokiem jest zaprojektowanie prototypu komputerowego każdego produktu, który jest oparty na budowie anatomicznej człowieka i potrzebach każdego z nas. Szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań i dzięki kolejnym wersjom produktu oraz licznym testom m.in. z udziałem fizjoterapeutów, powstaje finalne wersja, którą dzielimy się z Tobą.

Do wycinania pianki poliuretanowej, która znajduje zastosowanie w większości naszych poduszek, wykorzystujemy nowoczesne, skomputeryzowane maszyny. Z chirurgiczną precyzją wykrawają one zadany kształt, co pozwala nam wprowadzić nowe funkcje, jak np. kanały wentylacyjne czy regulację grubości, których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć wycinając piankę manualnie.


Tworząc pierwsze wersje produktów tkaniny wycinaliśmy ręcznie, używając papierowych szablonów oraz nożyczek. Dzisiaj, podobnie jak pianka, tak i tkaniny, są wycinane na bazie komputerowych wzorów. Pozwala nam to na zachowanie wysokiej jakości wykonania, jak również na maksymalne wykorzystanie materiałów.

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce. 
Z pojedynczych elementów nie powstałby żaden pokrowiec, gdyby nie sumienna praca naszych niezastąpionych krawcowych. To one troszczą się, aby nasze produkty służyły Ci jak najdłużej.


Na koniec wycięte pianki są wkładane do uszytych pokrowców, sprawdzane pod kątem jakości wykonania i pakowane . Tak przygotowane produkty czekają aż wyruszą w dalszą drogę do klientów.

Jesteśmy ciekawi, który z produktów najbardziej przypadnie Ci do gustu 🙂


Zobacz produkty