Wygodne słuchawki przestają być funkcjonalne, kiedy kładziemy się spać. Z tym zgodzi się każdy, kto lubi spanie przy muzyce, słuchanie audiobooków czy naukę języka w łóżku. 

Poduszka muzyczna z wbudowanymi głośnikami to najlepszy pomysł na prezent dla dziewczyny. Dlaczego? Która z dziewczyn nie lubi szeptania do ucha lub dźwięku znad morza. Z poduszką muzyczną może ona odtwarzać ulubione dźwięki umożliwiając relaks w łóżku. 

Poduszka muzyczna to też pomysł na prezent dla nastolatka, który podpinając ją do tabletu może grać mając wrażenie, że otacza go dźwięk, gdyż ten dociera do naszych uszu również przez wibracje kości czaszki.

Nasze poduszka ma dwa głośniki, gwarantując efekt STEREO, można je prać, a biała poszewka w nuty jest ciekawym pomysłem na wystrój. Będzie pasowała do stylu nordyckiego, stylu nowoczesnego, jak również może spełniać rolę muzycznego jaśka do podróży.

Poduszka jako sposób na chrapanie? Tak! Poduszka muzyczna sprawi, że nie będziesz słyszeć ruchu ulicznego, głośnych sąsiadów czy właśnie chrapania partnera :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl