Łuska gryki to naturalne wypełnienie poduszek, które znają nasze babcie. Jest to najlepszy sposób na alergię dla tych, którzy nie tolerują poduszek z pierzem czy poduszek z pianki termoelastycznej. 

Te organiczne ziarna zawierają naturalne substancje ograniczające rozwój bakterii, grzybów. Jest to jeden z niewielu sposobów na roztocza w sypialni.. Twoja poduszka brzydko pachnie? Najprawdopodobniej przyczyną jest wilgoć z mokrych włosów lub potu doprowadzających do gnicia. Występujące w łusce gryki związki celulozy zapobiegają temu zjawisku, dzięki czemu jest to najlepsza poduszka dla osób z nadpotliwością. 

Poduszki z wypełnieniem gryczanym układają się pod głową jak poduszki anatomiczne z pianki i profilują kręgosłup dając lepszy sen. Z kolei Wałek z łuską gryki to świetne podparcie dla kręgosłupa lędźwiowego. Doceniają go również osoby lubiące spać płasko i osoby uprawiające jogę.

Poszewki z lnu naturalnego oraz poszewki z bawełny, to czysta natura. Nie znajdziesz u nas taniego poliestru, a wyłącznie certyfikowane materiały polskich producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl