Podstawą dobrego wypoczynku jest głęboki sen. Każdego dnia nasze głowy i szyja spędzają wiele godzin na poduszkach, których jakość jest kluczowa w tym czy budzimy się wypoczęci, czy z bólami szyi, pleców, bólem głowy czy mięśni. Ponadto coraz więcej z nas cierpi na rwę kulszową. Szukamy rozwiązania w tabletkach na sen, tabletkach przeciwbólowych. Warto jednak zacząć od podstaw dowiadując się; jak spać i jaką poduszkę wybrać.

Poduszka anatomiczna (ortopedyczna) jest swoim profilem jest dostosowana do budowy kręgosłupa, ograniczając skrzywieniom kręgosłupa. Poduszka Anatomiczna Visco/Gryka do spania pozwala w najwyższym stopniu zadbać o zdrowy sen, aby rano obudzić się wypoczętym. Zawarta w niej łuska gryki ogranicza nagrzewanie się głowy, ma właściwości antyalergiczne. Z kolei za podparcie kręgosłupa szyjnego odpowiada pianka termoelastyczna (pianka Visco). 

Wielu z nas budzi się z bólami kręgosłupa lędźwiowego, dyskopatię, których przyczyną może być za twardy materac materac do spania. Wałek z pianki termoelastycznej pod plecy lub Wałek z łuską gryki to skuteczne rozwiązanie na właściwe podparcie będące często powodem bólu w dole pleców. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl