Podkładka pod laptop/tablet - wersja wysoka

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 64,99 zł 64.99
ilość szt.

Opis

 

Jak ograniczyć dolegliwości kręgosłupa i poprawić komfort podczas pracy na laptopie? Poznaj nasz sprawdzony sposób!

W myśl zasad ergonomii górna krawędź monitora powinna znajdować się na wysokości oczu. Laptop leży najczęściej na stole, a nasza głowa skierowana jest ku dołowi. Takie ułożenie ciała negatywnie wpływa na kręgosłup, zwiększając podatność na ból. Patrzenie w dół sprawa, że kręgosłup piersiowy cofa się, przez co zmniejsza się wydolność oddechowa, opadają łopatki. Trudniej jest też utrzymać lędźwie we właściwej pozycji.

Ułożenie laptopa na podkładce sprawia, że ekran unosi się nawet o 17 cm! W znaczący sposób wpływa to na układ naszego ciała podczas pracy. Jesteśmy bardziej wyprostowani, ograniczając naprężenia na kręgosłup.

 

Podkładka pozwala na trzy układy pracy:

 

  1. Wielu z nas często pracuje na dwóch ekranach - laptopa i monitora zewnętrznego. Bez podkładek ekran laptopa znajduje się zazwyczaj niżej niż ekran monitora, co zmniejsza komfort i wydajność pracy. Ułożenie go na podkładce sprawia, że ekrany obu urządzeń znajdują się na podobnej wysokości.

  2. Jeśli chcesz, by ekran laptopa był na linii wzroku, połóż go na podkładce, a do pracy używaj myszki i klawiatury zewnętrznej.

  3. Wykorzystaj podkładkę do pracy z tabletem. Ekran będzie lepiej widoczny, a sam sprzęt łatwiejszy w obsłudze.

 

Produkt jest wykonany z drewna brzozowego, pokryty naturalnym pokostem z lnu. Nie używamy szkodliwych lakierów. Podkładkę możesz łatwo złożyć i zabrać ze sobą w podróż.

Warstwa antypoślizgowa na górnych i dolnych krawędziach zapobiega zsuwaniu się komputera/tabletu z podstawki oraz przesuwaniu się go po blacie. Nie bez znaczenia jest też ograniczenie przegrzewania się sprzętu. Dzięki temu laptop zużywa mniej energii, pracuje wydajniej, a Twoja praca staje się bardziej efektywna i ekologiczna :)


Po skończonej pracy możesz ułożyć odpowiednio podkładkę i wykorzystać jako stojak pod latopa/tablet. Zyskasz więcej przestrzeni na biurku, a podkładka stanie się niczym atrakcyjny mebel.

Wycięcia z boku pozwalają na przeciągnięcie przez nie kabla. Średnica otworu została dobrana tak, aby przechodziła przez nią standardowa wtyczka USB, ładowarka komputera, a nawet HDMI. Zapomnisz o szukaniu kabla lub podnoszenia go z podłogi kiedy spada.

 

Do tej pory równoczesne śledzenie tekstu z notatek i monitora wymagało patrzenia w bok. Szeroki rozstaw podpórek sprawia, że mieści się między nimi kartka A4. Od teraz znacznie łatwiej będzie Ci przepisywać tekst z luźnych kartek do komputera.

Podkładka pasuje do każdego rodzaju laptopa i tabletu o szerokości powyżej 25 cm.

Wymiary: 27 x 28 x 14 cm

 

 

 

Opinie o produkcie (2)

5 września 2018

Używam podkładki i jest wygodniej niż było

6 grudnia 2018

Dzisiaj kurier dostarczył podkładkę. Miło dostać ładnie zapakowany produkt :) Nawet pachnie tak jakby elementy zostały świeżo polakierowane, nie czuć "masówki", ale jest za to dbałość o klienta, co widać po zawartości przesyłki. Jestem zadowolona z miejsca na klawiaturę z gumowymi listwami, dzięki którym klawiatura się nie zsuwa. Laptop stoi i wreszcie jest na wysokości wzroku. Mam nadzieję, że podkładka będzie mi służyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl