O firmie

 

Czy też wierzysz, że łóżko jest najwygodniejsze kiedy kładziemy się do niego zmęczeni po całym dniu wyzwań?

 

A gdyby tak doświadczać tego każdego dnia, budzić się wypoczętym, wychodzić z samochodu rześkim nawet po wielogodzinnej jeździe?

Pracować przy biurku nie czując, że się siedzi i jeszcze dbać przy tym o zdrowie naszego kręgosłupa?

My też tak zawsze chcieliśmy.

Dlatego stworzyliśmy Ergosmile. To nie tylko ciekawe przedsięwzięcie, które owocuje wspaniałymi produktami, ale także misja dostarczenia każdemu godnego wypoczynku, zdrowego komfortu i ulgi w doskwierających dolegliwościach kręgosłupa, które nawiedzają polaków w coraz to młodszym wieku.

Jesteśmy małym zespołem, pochodzimy ze wszystkich stron naszego kraju i przez ostatnie miesiące skrzętnie pracowaliśmy nad urzeczywistnieniem odpowiedzi „Tak!”, na powyższe pytania.

 

Na początku bardzo chcieliśmy w nie uwierzyć, więc zaczęliśmy szukać czegoś na rynku, ale nic w pełni satysfakcjonującego nie znaleźliśmy. Dlatego zaczęliśmy tworzyć własne odpowiedzi i nową rzeczywistość, na początku dla siebie i najbliższej rodziny, dla przyjaciół i znajomych, a dziś dla naszej świadomej społeczności i całej Polski. Dzięki Wam widzimy jak bardzo zależy Polakom na zdrowiu, dziękujemy Wam za zaufanie!

Przy współpracy z fizjoterapeutami pragniemy dostarczać Wam jedynie najlepszych rozwiązań (poduszki muzyczne oraz poduszki z łuską gryki), przy możliwie najlepszej cenie, w towarzystwie obsługi klienta, którą pragniemy się szczycić i wyróżniać. Obiecujemy Wam, że będziemy tworzyć produkty oparte wyłącznie o naszą filozofię praktycznej wygody i już zawsze będą to produkty polskie, ręcznie robione tutaj, nad Wisłą - dla najmniejszych wygodnisiów, świadomych dorosłych i tych najbardziej doświadczonych przez życie.

Jesteśmy Ergosmile, jesteśmy tu dla Ciebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl