Ból dolnej części kręgosłupa lub kręgosłupa piersiowego to najczęstsze skutki długiego siedzenia podczas pracy biurowej, wypoczynku w łóżku lub jazdy samochodem. Towarzysząca temu dyskopatia czy rwa kulszowa powodują, że zwyrodnienia kręgosłupa stają się najpopularniejszą chorobą cywilizacyjną. Tanie fotele biurowe rzadko mają profilowane oparcie, a fotele ergonomiczne to duża inwestycja. Z kolei fotele samochodowe w niskim stopniu zapobiegają bólom krzyża, a mało kto wie jak wygląda dobra pozycja za kierownicą.  

Rozsądnym kompromisem są poduszki profilowane na oparcie fotela. Wspomagają one utrzymanie prostej sylwetki i są sposobem na ograniczenie bóli i zwyrodnień kręgosłupa. Nakładka anatomiczna na oparcie fotela biurowego sprawi, że tani fotel biurowy zyska oparcie jak w fotelu ortopedycznym. 

Osobom zastanawiającym się jak czytać książki, oglądać telewizję proponujemy klin ortopedyczny na miarę XXI wieku. Zestaw wypoczynkowy Pareto - pod plecy jest połączeniem wygodnej poduszki anatomicznej wraz z zagłówkiem do łóżka, gwarantując nam proste plecy, zwiększenie komfortu pracy i wypoczynku. Klienci podkreślają, że jest to wielokrotnie tańszy odpowiednik łóżka ergonomicznego oraz klina antyrefluksowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl