O Ergosmile

O Ergosmile

Każdy uwielbia moment, kiedy wreszcie może położyć się w wygodnym łóżku, dając ulgę swojemu kręgosłupowi oraz stopom po dniu pracy. Nic dziwnego – wielu z nas spędza bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej czy stojącej. Jeśli jednak chce się przynieść swojemu ciału prawdziwe wytchnienie i zapobiec dolegliwościom bólowym, należy zadbać o siebie również za dnia. Ergosmile w tym pomaga!

 

Oferujemy szeroką gamę poduszek do spania, poduszek lędźwiowych do biura i nakładek na oparcia foteli samochodowych. Są to produkty, których sami kiedyś szukaliśmy. Nas też bolały plecy i chcieliśmy ułatwić sobie zachowanie odpowiedniej postawy, na przykład podczas siedzenia na fotelu przy komputerze albo w trakcie podróży samochodem. Nie znaleźliśmy - właśnie dlatego narodził się pomysł na serię własnych produktów, początkowo oferowanych najbliższej rodzinie i znajomym. Szybko okazało się, że proponowane rozwiązania odmieniają codzienne życie na lepsze. Postanowiliśmy zatem udostępnić je wszystkim Polakom – po to, aby każdy miał szansę doświadczyć, co znaczy lepszy sen czy wygodna podróż.

 

Dziś Ergosmile to:

  • firma, współpracująca ze specjalistami z zakresu fizjoterapii oraz bezpieczeństwa,

  • marka, która może poszczycić się produktami w 100% polskimi,

  • propozycja zarówno dla osób, które dopiero zaczynają dbać o swój kręgosłup, jak i dla znających się na rzeczy klientów, poszukujących produktów o najwyższej jakości i funkcjonalności,

  • instytucja ze wzorcową obsługą klienta, której satysfakcję sprawia niesienie pomocy.


Dziękujemy za zaufanie do naszej marki!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl